Organizujemy szkolenia z obszaru rozwoju osobistego. 
Nasze motto przewodnie to: "szkolenia dobrze zapamiętane". 

Barbara Maniak 

Od trzynastu lat pracuję jako trener, szkoleniowiec, wykładowca.
Celem mojej pracy jest odkrywanie możliwości, które w Tobie drzemią oraz wspieranie ich rozwoju. Wymaga to wiedzy, motywacji oraz wytrwałości. Ogromną satysfakcję dają mi rezultaty, jakie osiągają osoby, z którymi pracuję. Niekiedy są one bardzo wymierne i widoczne jak w przypadku laureatów Mistrzostw Polski w Zapamiętywaniu, czy wyniki sportowców, niemniej ważne jednak są te, które radykalnie podnoszą jakość życia, mimo iż nie są poparte medalem czy nagrodą.
Inwestowanie w swój umysł, do czego zachęcam, jest budowaniem swojego wewnętrznego kapitału. Dzięki temu zdobywamy niezależność oraz poczucie bezpieczeństwa i wiarę, że poradzimy sobie w każdej sytuacji. W wieku szkolnym (uczniowie, młodzież) mają sznasę nauczyć się efektywniej przyswajać wiedzę i rozwijać zainteresowania, osoby dorosłe łatwiej sobie radzić w szybko zmieniających się warunkach rynku pracy, seniorzy zaś w pełni wykorzystywać swój nagromadzony w umyśle przez lata potencjał i cieszyć się możliwością poznawania i uczenia się wciąż czegoś nowego. 
Co oferuję? Dzielenie się wiedzą gromadzoną przez lata a wyrosłą z pasji i fascynacji mózgiem i umysłem. Zapał, który towarzyszy mi zawsze, gdy do tematu wkraczają możliwości drzemiące w naszych głowach. Sposoby, które prowadzą do celu - sprawdzone na szkoleniach, w życiu, na zawodach. Doświadczenie, które zdobyłam jako trener biznesu, trener technik zapamiętywania, sędzia na Mistrzostwach Świata w Zapamiętywaniu. 
 
Ostatnie duże wyzwanie, którego się podjęłam, to przygotowanie kadry narodowej paraolimpijczyków do startu w RIO. Po raz pierwszy zawodnicy mieli sposobność uczestniczyć w treningu mentalnym, który przygotowałam w oparciu o założenia psychologii pozytywnej i techniki wyobrażeniowe. Interesuję się sportem - kibicuję naszym :) jednak jeszcze nigdy dotąd nie przeżywałam startów na Olimpiadach, tak, bardzo, jak ostatnio w czasie olimpiady w Rio. 
Specjalizuję się w szkoleniach z obszarów: psychologii pozytywnej, wprawadzania zmian, doskonalenia umysłu, przeciwdziałanie chorobom neurodegeneracyjnym, treningu mentalnego.